תוכניות תומכות למידה למוסדות

"הזרעים שאתה נוטע היום ינבטו מחר…
ויניבו שדות של אנשים נפלאים בדיוק כמוך, כדי ליצור עולם טוב יותר…"
(כותב לא ידוע)

ההקשר הייעודי:

הבאת הלומד בדרך של העצמה אישית, לתהליך קבלת כלים אפקטיבי ויעיל שייצר בסופו של דבר בוגר בטוח בעצמו, הרגיש לסביבתו, ויודע לתקשר את רעיונותיו ויכולותיו לסביבה. הכרות עם מוסדות חינוך והכשרה מקצועית הביאה לבניית תוכנית רב-תכליתית המהווה מערכת תומכת ולמידה הן לסטודנט והן לסגל שמלווה אותו.

מבנה התכנית

חלק א': אימון אישי בקבוצה

שיעור קבוע במערכת, המלווה את הסטודנט לאורך כל השנה ומניע את תהליך העצמה אישי אותו חווה הסטודנט כבר מהכניסה הראשונה למערך ההכשרה במוסד החינוכי. הקורס יעסוק בהשתלמויות המביאים להגברת הביטחון העצמי, יצירת מוטיבציה, בניית חזון מקצועי וכדומה. בודק היכן ידע זה משתלב בעולמו, ועובר תהליכי הפנמה והטמעה פרקטיים . בנוסף 2 סדנאות יועברו לסטודנטים במהלך השנה. הסדנאות יכולות להיות כחלק מיום שיווק של המכללה, או כחלק מרצף העבודה השנתי.

חלק ב': סדנאות לצוות המורים / מרצים

סדרה של 4 סדנאות, השתלמות הנפרשת על פני שנת הלימודים כולה שמטרתה מתן כלים לתקשורת יעילה עם הסטודנטים ובכלל. מטרת ההשתלמויות היא הרחבה של זווית הראיה של המרצה על הסטודנט ומתן כלים למרצים שיתמכו בתהליכי הלמידה של הסטודנטים שלהם, למניעת נשירה והגברת המוטיבציה.

חלק ג': אימון להעצמה אישית

סטודנטים שבמהלך תהליכי האימון הקבוצתי, או לחילופין בהמלצת המרצים בצוות יהיו זקוקים לליווי אישי ממוקד, עוצמה תעניק להם אימון אישי שיגדיר את מידת המחויבות של הסטודנט לתהליך, מהות העבודה המתבקשת עימו והתוצאות הרצויות עבורו בתהליך על מנת לקדמו.

דרכי למידה:

המפגשים מועברים בגישה חווייתית והתנסותית ומשלבים עבודה אישית וקבוצתית. פורמט זה של הצעה הינו בסיס חדשני. עד כה בתי הספר לאימון חברו למוסדות לרוב, על מנת להכשיר בהם מאמנים וראו במוסדות כבסיס לקהל יעד. אנו בעוצמה, מאמינים בהנגשת האימון לכל אדם הנמצא בתהליך של התפתחות מקצועית ואישית.

נשמח לראות בהשתלמויות אתכם…

מכינות, אוניברסיטאות, מוסדות להכשרה מקצועית, בתי חינוך, מכללות וארגונים העוסקים בהכשרת לומדים ועוד.

חשוב לדעת!
ניתן לבצע התאמות של ההשתלמויות בהתאם לצרכי המזמין, וכן ניתן לשלב ולתכנן השתלמות המורכבת מכמה נושאים, וכן מנושאים ייעודיים לפי הגדרת הגוף המזמין.