ליאן מורדקוביץ

בית עוצמה – הבית הכי בית בעולם.
אני רוצה לספר על חוויה מדהימה שנהפכה להיות חלק בלתי נפרד מחיי:
לפני כשנה וקצת היקום זימן לי מפגש עם האישה הכי מדהימה שהכרתי בחיי, הייתי בתקופת השפל באמצע שרות צבאי כחיילת בודדה… הכל היה מעורפל ולא ברור… אפשר לאמר שאף אובדני.
הכל סביבי קרס ולא יכולתי חשוב אפילו על מצוי, רצוי ומה שביניהם… אין מה לדבר על חוסר ביטחון שנגע אז לכל התחומים כגון מצב כלכלי, חברתי או אישי… ועל הרחמים העצמיים בכל פינה… ועל הבילבול וחוסר ההבנה בין אסור למותר ובין טוב לרע…
בזכות סדנת "העוצמה שבך" שעברתי אותה רצוף פעם אחר פעם אחר פעם… המפגשים עם הבית הכל כך חם שזכיתי לו, האימונים האישיים, האהבה בכל פינה.
כל אלו גרמו לי לשינוי מדהים בחיי. לא מובן מאליו כלל ואני אסירת תודה בכל יום על הזכות להיות חלק מהבית הכל כך חם בעוצמות מטורפות.
מדהים אותי להציץ לפעמים בדברים שכתבתי בעבר ולראות את השינוי באופן כל כך מדויק, זה לא טריוויאלי.
לראות היכן הייתי אתמול ואיך השתקפה לה השקפת עולמי ולהבין כמה טעיתי וכמה עוד יכולתי להמשיך בדרך של הרס עצמי, אם לא הייתי נתקלת באותו יום בהיר בנורית המדהימה.
ומי כמוך יודעת נוריתוש המדהימה שבכל סדנה אני מזכירה לך מחדש שאת הצלת אותי, אני גאה להיות חלק מכוכבי הים שחזרו אל המים ;)
מי שמכיר אותי יודע שהייתי ממשיכה לכתוב גם עוד 10 עמודים על השינויים והחוויות שעברתי בשנה וחצי הללו, אך מי שלא עובר את הדרך המדהימה הזו רחוק מלהבין את הכוחות שטמונים בה, אני מבטיחה שזו לא עוד סתם חוויה.
אין ספק שכשאני פוגשת אנשים בכל מקום, הדבר הראשון שאני מתגאה להציג את עצמי כחלק ממנו הוא בית עוצמה.
אני באמת באמת ממליצה לכל אדם ואדם לתת לעצמו את המתנה הזו.
שולחת תודות, אהבה, פיות, קסם וחיבוק ענק ענק לכולם.