גילה רפאל

ביום מיוחד וגורלי עבורי זימן לי היקום מפגש עם אשה מיוחדת, נורית וייצמן, מנהלת בי"ס עוצמה למאמנים, אתה התנסתי בלימודי אימון אישי בקבוצה, רכשתי כלים לחיים ולהכשרתי כמאמנת, התבהרה לי יכולת עצומה : יכולת הבחירה בעצמי, לא מתוך מקום אגואיסטי אלא מתוך מקום של צמיחה ועשייה ממקור הווייתי ומי שאני והוכשרתי להיות מאמנת אישית, קבוצתית וזוגית מתוך חוויה אישית והתנסות בכל שלב בפרקטיקה ולא רק בתאוריה.
אם אתם מרגישים שיש לכם מה לתת מעצמכם לעולם ולהפוך אותו בזכות מי שאתם לטוב יותר, ממליצה לכם לרכוש את הכלים בלימודי אימון בבי"ס עוצמה למאמנים המאפשר פלטפורמה רחבה של התמחויות, מגוון גדול של כלים והתנסות חוויתית ממקור ראשון בכל שלב ושלב של הלימודים.

כחלק בלתי נפרד מחוויית הלימודים שלי בחרתי לעבור את סדנת "העוצמה שבך", לא חייבים ללמוד אימון כדי לחוות את הסדנה אבל כן מומלץ לכל אדם באשר הוא לחוות חוויה מרגשת סוחפת מעשירה ומעצימה המועברת ע"י צוות מוכשר ורגיש למשתתפים ולצרכיהם המעניק מתוככי נשמתו לתהליך האימוני, לכבוד להכלה ולאהבה השוררים במהלך שלושת ימי הסדנה המדהימה הזו המאפשרת לכם לבדוק באמת מי אתם מאין באתם ולאן אתם בוחרים! ללכת בכאן ועכשיו ואיך לעשות את המציאות היומיומית, בכל דקה ורגע נתונים, טובים ומאושרים יותר עבורכם ועבור מי שחשוב ואהוב עליכם.